Школа клінінгу індивідуальне навчання

Клінінговий бізнес

Власний Клінінговий Бізнес від А до Я покрокова інструкція

Професія Клинер

Основи технології професійного прибирання і дезінфекції - взаємодія поверхонь з миючими засобами - різновиди і послідовність виконання робіт

Навчання персоналу

Базове навчання для організацій тема: професійний інвентар і техніка - ручне прибирання - професійна миття вікон. Проводимо на виїзді на замовлення.

«Допоможемо за 1 місяць освоїти всі секрети професійного прибирання, оволодіти навичками використання обладнання, інвентарю та хімії.

Для підприємців запустити бізнес в клінінгу і Хімчистці за 3 місяці окупити всі вкладення і почати заробляти завдяки нашій унікальній технології ».

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ, ЯК ЗАРОБИТИ 3000$ У МІСЯЦЬ НА ПРИБИРАННЯХ?

ЗАПОЛНЮЙТЕ ФОРМУ І ПРОЙДІТЬ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА, НА ЯКОЇ ОТРИМАЄТЕ КРОКОВИЙ ПЛАН ВІДКРИТТЯ КЛІНІНГОВОГО БІЗНЕСУ, ІНДИВІДУАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТИНИ.

Заполните форму
БИЗНЕС РЫВОК - Cобственный клининг бизнес от А до Я
Имя
Телефон
Email
Город
Купить курс

️Курс клінінг з Професійними Тренерами в процесі якого ви створите власну, прибуткову компанію.

«БІЗНЕС РИВОК - Власний КЛИНИНГ БІЗНЕС ВІД А ДО Я»

Покрокова інструкція проходить протягом 60 днів і включає в себе 10 уроків.

Програма Курсу:

 • Аналіз ринку, створення Бренда
 • Комплексні завдання професійного прибирання
 • Створення продає Сайту з СЕО наповненням
 • Закупівля інвентарю, обладнання та засобів для чищення та миття
 • Різновиди обладнання, матеріалів і засобів

Перелік послуг прибирання. Види

 • Алгоритми прибирання приміщень
 • Вибір сфер надання клінінгових послуг
 • Оцінка вартості робіт, ціноутворення
 • Різновиди мопів і фібр - навчання
 • Мийка вікон
 • Практичні домашні завдання
 • Професійно обладнання - навчання
 • Прибирання після ремонту
 • Хімічна чистка ковроліта методом екстракції
 • Особливості професійної хімії для клінінгу: різновиди і застосування
 • Універсальні засоби
 • Кислотні концентрати
 • Лужні концентрати
 • Просування клінінових послуг
 • Правила і методи створення необхідного першого враження
 • Створення довірчих відносин як запорука продуктивного спілкування
 • Рекомендації для ефективного створення контакту і довірчих відносин
 • Виїзд на перше замовлення
 • Поведінка на об'єкті

Що робити зі складними об'єктами?

Відкриття філій в найближчих містах

Після кожного уроку, виконуючи домашні завдання, ви зробите наступний крок у створенні власної клінінгової компанії.

Після оплати Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де зможете проходити навчання у зручний для Вас час

По закінченню сертифікат міжнародного стандарту.

Курси клінінгу з навчання професійному прибиранню

В даний час, попит на професійних прибиральників тільки зростає. Щоб клієнт був задоволений, потрібно якісно надавати послуги з прибирання. Тому в умовах конкуренції, клінінгові компанії пред'являють жорсткі вимоги до своїх претендентів.

На перший погляд, може здатися, навіщо навчатися клінінгу? Ми робимо прибирання у себе вдома мало не кожен день, значить і у інших зможемо. Це помилкове оману! Навчання професійному прибиранню відкриє для вас можливості влаштуватися в престижну клінінгову компанію. Серйозні фірми набирають в штат лише професійних співробітників, що мають сертифікати про проходження навчання.

Самостійно навчитися ремеслу не вийде. Для професійного клінінгу мало знати пару Лайфхак чистки поверхні та перегляду відео. Український клінінг відчуває потребу в спеціалізованій літературі, а зарубіжні джерела не адаптовані до сучасних реалій. Щоб стати фахівцем в клінінгової галузі, необхідно отримувати не тільки теоретичні знання про методи і технології прибирання, а й мати практику в застосуванні.

Кому будуть корисні курси клінінгу з навчання професійному прибиранню:

 • Компаніям, що надають клінінгові послуги. Підвищення компетентності своїх співробітників - одне із завдань керівника. Ваш штат отримає нові знання про технології та методи збирання. Добрі відгуки, якісне виконання послуг і задоволення потреб клієнтів забезпечуються високим професіоналізмом клинеров, який вдосконалюється на наших курсах.
 • Людям, які хочуть заробляти. Велика плинність і мала кількість фахівців створюють попит на сертифікованих клинеров. Ринок з надання послуг прибирання тільки розвивається, але робота клінера оплачується гідно і на високому рівні.
 • Тим, хто хоче відкрити свій бізнес. Не знаючи броду, не лізь у воду. Якщо ви в курсі про підводні камені і нюансах роботи «зсередини», буде простіше зорієнтуватися на надання клініг-послуг.

Ми пропонуємо вузькоспеціалізовані навчальні курси по тематиках:

 • Організація клінінгу в медицині. Санітарне прибирання та дезінфекція в стінах стаціонару вимагає особливих знань від клінера, в тому числі державних стандартів і правил обробки.
 • Особливості збирання після будівельників. Покроковий курс по післябудівельного прибирання навчить вас бачити приховані проблеми на об'єкті, правилам спілкування з замовником та робітниками, аргументовано оцінювати ваші послуги, а також попередять про небезпеку, які можуть підстерігати вас на будівництві.
 • Організація прибирання після пожежі. На курсі ви дізнаєтеся, як спілкуватися з замовником, постраждалим від пожежі, як забезпечити безпеку здоров'я на об'єкті, а також технологію процесу збирання після пожежі.
 • Миття вікон і фасадів. Курс познайомить вас з нюансами і секретами мийки скляних поверхонь, а також з правилами безпеки роботи з інструментами на висоті.
 • Робота з системами миття фасадів. Сучасні технології з миття фасадів не стоять на місці і вимагають від клинеров наявності навичок роботи з обладнанням. Завдяки курсу ви дізнаєтеся, як працює система очищення води, як продати послугу і за яку роботу краще не братися.
 • Професійна страховка при митті вікон зсередини. Помилково вважати, що при митті вікон з підвіконня вашому житті нічого не загрожує. Сподіваючись на долю, безвідповідальне ставлення до життя при наданні послуг може призвести до польоту з високого поверху. Курс навчить вас правилам безпеки, підстраховки, а також як не зірватися вниз, створюючи чистоту на висоті.
 • Навчання чищенні ескалаторів. На відміну від інших поверхонь, рушійна сходи завдає чимало проблем при збиранні. Як ефективно і швидко впоратися з роботою, яке обладнання для цього потрібно, ви дізнаєтеся завдяки курсу з чищення ескалаторів.
 • Організація системи захисту від бруду. Покроковий курс навчить вас правильно і швидко прибирати територію від сміття, листя і снігу із застосуванням спеціального обладнання і технологій.

Після проходження курсів, ви отримаєте сертифікат і широкі можливості для реалізації своєї мети. Наші тренери Євген Сухарєв та Володимир Полуянов стануть вашими наставниками, зрадять накопичений досвід і знання з професійного прибирання. Запишіться на курси і приєднуйтесь до команди професійних клинеров!

Фото

Наші переваги - Ваша економія

Кожен житель мегаполісу, безсумнівно, безліч разів стикався з проблемою прибирання приміщення, будь воно житлове або комерційного призначення. Адже в наші дні пробок, багатогодинного подорожі на роботу і з неї, а також зайнятості, присвяченої заробітку грошей, абсолютно не вистачає часу на повноцінний відпочинок, не кажучи вже про прибирання квартири. А чистий будинок - вагомий запорука здоров'я. Тому наводити порядки в оселі коштує не рідше 1 разу на тиждень. Якщо у Вас виникла гостра необхідність в наведенні чистоти в квартирі, то клінінгова компанія «KSC» з задоволення допоможе впоратися з цією проблемою. Погодьтеся, бувають такі випадки, коли сама думка про прибирання в квартирі призводить до пригнічений стан. Особливо після ремонтних робіт або чергового урочистого заходу, на яке до Вас завітали не тільки численні товариші, а й з'їхалися практично всі родичі. Так всіляких випадків мало не щодня з'являється безліч.

Тому послуги клінінгової компанії статут для Вас «паличкою-виручалочкою».

Як ми працюємо

Корисні статті

Навіщо потрібні Курси при відкритті Клінінгової компанії - 5 основних помилок на початку бізнесу

Вибираючи серед безлічі ідей для бізнесу, можна зупинити свою увагу на новий вид бізнесу - клінінгові компанії. Це компанії, що пропонують свої послуги з прибирання різних приміщень. Відмінність клінінгу від простої прибирання - наявність професійної техніки і безпечних чистячих і миючих засобів. Клінери - професійні прибиральники, які пройшли спеціальне навчання і отримали сертифікати.

Клінінг - відмінна можливість почати бізнес в розвивається ніші без великої кількості конкурентів. На вашу заяву про те, що ви хочете почати свій бізнес ви можете отримати декілька реакцій:

Так, роби! У тебе все вийде.

Ні, ти що, це ризиковано. Ти тільки даремно витратите гроші і час.

У тебе немає підприємницької жилки, у тебе нічого не вийде

Реакцій безліч і в основному негативні. І ви наслухавшись своїх друзів починаєте думати: «Так, дійсно. Куди я полізу? Я нічого не знаю про це!". І дарма, адже підприємцями стають, а не народжуються. Бізнесмени ті ж люди, яким також говорили, як і вам - у тебе нічого не вийде. При цьому, кожен починав свій шлях по різному: хтось студіював всю літературу, хтось радиться з друзями, а хтось відвідує всілякі тренінги та семінари, щоб прокачати свої знання.

Але найдієвіший варіант - курси навчання клінінгу. Якісний курс ведуть досвідчені тренери, а програма формується на сучасних запитах і процесах бізнеса.То Тобто ви не тільки можете навчитися клінінгу, але і зрозуміти - як відкрити клінінгову компанію.

Для початку вам буде потрібно скласти бізнес-план і визначитися з сумою стартового капіталу, проаналізувати ринок послуг клінінгу в вашому місті, закупити обладнання, спеціальні засоби, одяг для працівників, найняти співробітників і навчити їх, створити свій сайт і запустити рекламу. Далі варто визначитися з послугами, які ви зможете запропонувати вашим майбутнім клієнтам. Почніть з декількох, поступово розширюючи цей список. Отримувати прибуток ви почнете, приблизно, через 6-12 місяців. Це ідеальний варіант розвитку подій, який можливий після проходження курсів.

Взагалі, ми пропонуємо вивчити питання з азів. Тобто почати не з організації такого бізнесу в цілому, а з самої професії клінера. Надалі вам буде набагато простіше зрозуміти специфіку цієї діяльності. Крім того, багато зупиняються саме на першому місці з особистих міркувань. Професійний клинер створює чистоту і допомагає людям у прибиранні. Щоб відкрити свій клінінг бізнес, необхідно вивчити специфіку професійного прибирання, дізнатися про спеціальне обладнання та миючих засобах. Незайвим буде знання про методи і технології прибирання на різних об'єктах. Прибирання в офісі відрізняється від збирання в квартирі або в розважальному центрі.

Які помилки роблять початківці підприємці:

Ні запасного плану. Типовий починаючий підприємець прекрасно розробив весь процес на папері і має те, що він називає надійним планом. Але помилки трапляються: можна стати жертвою обставин або просто бути занадто оптимістичним на свій рахунок.

Немає резервних коштів. Ви можете врахувати кожну копійку в вашому ідеальному плані, але при настанні несподіваних обставин непогано мати фінансову подушку. Вона пом'якшить ваші проблеми і швидше стабілізує ситуацію.

Націленість на швидкий результат. Зазвичай підприємці надто зацікавлені в отриманні миттєвих результатів, а не в правильному визначенні основ бізнесу. Для будь-якого типу бізнесу потрібен хороший фундамент, який включає в себе правильну інфраструктуру і здатність реалізовувати ті стратегії, які були підготовлені до початку бізнесу.

Відходження від початкового плану. Бізнес працює на основі запланованої стратегії і навколо неї. Зміна вашого підходу до справи занадто рано призведе до плутанини і замість того, щоб вирішити проблему, ви будете зависати між декількома можливими шляхами її вирішення.

Управління в поодинці. Ваш бізнес - ваша дитина, і іноді ви не можете навіть думати про те, щоб довірити комусь ще виконання певних завдань. Але в міру зростання вашого бізнесу ви повинні почати делегувати завдання іншим. В іншому випадку, ви просто вигорить і перестанете отримувати задоволення.

Чому варто записатися на курси клінінгу

Робимо акцент не на теорію, а на практику. На курсах професійного клінінгу досвідчені модератори розберуть процедуру реєстрації бізнесу, підбір концепції, покажуть і розкажуть про технічну базу і інших важливих моментах.

Допоможемо уникнути типових помилок при відкритті компанії з надання клінінгових послуг. Неправильний менеджмент і витрата коштів призводить до закриття закладу вже через рік.

Комфортний формат навчання. Вчитися азам клінінг бізнесу можна де завгодно і коли зручно саме вам!

Після проходження курсів у вас буде розроблений індивідуальний бізнес-план. Залишиться тільки його реалізувати!

Почніть здійснення своєї мрії вже зараз! Запишіться на курси професійного клінінгу і станьте успішним підприємцем!

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ, ЯК ЗАРОБИТИ 3000$ У МІСЯЦЬ НА ПРИБИРАННЯХ?

ЗАПОЛНЮЙТЕ ФОРМУ І ПРОЙДІТЬ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА, НА ЯКОЇ ОТРИМАЄТЕ КРОКОВИЙ ПЛАН ВІДКРИТТЯ КЛІНІНГОВОГО БІЗНЕСУ, ІНДИВІДУАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТИНИ.

Заполните форму
БИЗНЕС РЫВОК - Cобственный клининг бизнес от А до Я
Имя
Телефон
Email
Город
Купить курс
×
Написать в Telegram:
Если у вас на компьютере установлено приложение Telegram Desktop, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Telegram, найдите контакт
biznessamurai
и напишите нам.
×
Написать в WhatsApp:
Если у вас на компьютере установлено приложение WhatsApp, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
++380660050308
Установите и откройте WhatsApp, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Viber:
Если у вас на компьютере установлено приложение Viber, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
+380660050308
Установите и откройте Viber, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Skype:
Если у вас на компьютере установлен Skype, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Skype, найдите контакт
и напишите нам.
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×