Курси

«Курси професійного клінінгу онлайн з куратором, виберіть відповідний для Вас курс і приєднуйтесь до нашої команди»

Київська Школа Клінінг пропонує Вам навчальні курси для клінера, підприємців-початківців, які хочуть відкрити Клінінгові компанії Клінінгові компанії, для збільшення клієнтів і навчання своїх співробітників, Офісним центрам, Супермаркетам, Школам, Лікарням для поліпшення якості прибирання і збільшення терміну експлуатації приміщень.

Навчання проводиться в зручній для вас формі, за погодженням з Тренерами Школи

Наші Тренера:

Євген Сухарєв

Регіональний представник Вермоп Дойчланд в країнах колишнього CССР

Практикуючий тренер по методам і способам ручного прибирання та організації робіт на об'єктах.

Спеціалізація - медичний клінінг.

В ринку з 2002 року

Займався розвитком продажів Kärcher,

роізводства брудозахисних систем,

навчався клінінгу в Берліні Micropartner Facililty Management, досвід робіт в клінінгових компаніях Берліна..

Проходив тренінгові програми з клінінгу в Польщі, Латвії, Росії, Німеччини.

Автор тренінгів щодо практичного клінінгу і методам ручного прибирання.

Автор тренінгів для медичного клінінгу.

Володимир Полуянов

Засновник Центру Клінінг Бізнесу

Власник міжнародної мережі клінінгових компаній Швидко Чисто

Автор книг по організації приміщень і прибирання стали Бестселером в США.

Теорія, практика з нашим інвентарем

Після навчання ви зможете:

  1. 1. Визначитися зі списком необхідних і оптимальних для нас інвентарю та засобів..
  2. 2. Ознайомити прибиральниць зі схемами і послідовністю прибирання.
  3. 3. Прибирати різних видів поверхонь .
  4. 3. Маркувати інвентарю з метою поділу на сан зони і житлові приміщення
  5. 5. Ведення обліку інвентарю і госп засобів.
  6. 6. Організувати власний Клінінг Бізнес
  7. 7. Створювати філії по прибиранню в інших містах

Купуйте наші Курси по клінінгу та приєднуйтесь до команди професіоналів

курс навчання

курс навчання

курс навчання

Ми прибираємо житловий будинок
Професійне обладнання

Клінінгові послуги - полегшення домашніх клопотів

Наведення порядку в житловому приміщенні - завдання відповідальна і багатозначна. Адже всім відома старовинна приказка: «Чистота - запорука здоров'я». Та й чисті кімнати мають більш затишний і привабливий вигляд, і необов'язково облаштовувати їх дорогими предметами інтер'єру. Життя сучасної людини настільки динамічна і наповнена різноманітністю турбот, що часу на якісне виконання домашніх обов'язків практично не залишається, навіть на таке незначне заняття, як швидка прибирання в квартирі. На щастя, компанії з прибирання квартир з легкістю можуть взяти всі побутові клопоти на себе.

Санітарний день - все на завдання "прибирання квартири"

Володарі приватних апартаментів часто стикаються з такою проблемою, що після повернення додому після виснажливого робочого дня сил вистачає на небагато із запланованого. В цьому випадку мийка і прибирання квартири починається з смахивания пилу з видимих ​​поверхонь і закінчується ледачим волочіння пилососа або віника. З 1 кімнатою ще якось розібратися можна, а якщо мова йде про 2-х або 3-х кімнатних апартаментах? Самостійно і за 2-3 години навряд чи вдасться домогтися 100% чистоти житла.

Звичайно, можна задіяти домочадців в нелегкій місії під назвою генеральне прибирання квартири. Київ - найбільше місто, який, безсумнівно, кожен день витрачає сили і енергію своїх мешканців. Тому сумнівно, що члени сімейства будуть у захваті від майбутнього «заходи». Але не варто впадати у відчай, адже найкраща клінінгова компанія «Швидко Чисто» і створена спеціально для того, щоб допомогти зайнятим киянам і жителям передмістя впоратися з такою нелегкою проблемою. Прибирання квартир професійно - та сфера, в якій наші співробітники вже 10 років невпинно підтверджують свою майстерність і професіоналізм. Навіть прибирання 3-х кімнатних квартир займе у них незначний час, поки Ви будете на роботі, а прибирання добових квартир відніме лише кілька годин перед заёздом нових мешканців. Зрозуміло, відразу ж виникає питання: «Скільки коштує прибирання квартири в Києві?». Поспішаємо задовольнити Ваш інтерес: ціна залежить лише від площі апартаментів, а відсоток забрудненості абсолютно неважливий.

Прибирання будинку не біда - «Швидко Чисто» допоможе завжди.

Як же добре мати свій власний будинок. Зверху немає ніяких сусідів - любителів перетягувати піаніно з одного місця на інше - і повна відсутність соседушек знизу, яких з необережності можна затопити. А скільки додаткових будівель є можливість спорудити - краса! Зрозуміло, все це необхідно утримувати в охайності, адже чистота не тільки сприяє збереженню здоров'я, а й дозволить збільшити термін експлуатації і презентабельний вигляд меблів. Прибирання будинку не закінчується наведенням ладу в житловому приміщенні. Добре, самостійно впоратися під сілус прибирання 1-поверхового житла з 3-4 кімнатами. Але найчастіше, то городяни зводять 2 або 3-ярусні садиби, кількість приміщень в яких більше 10-ти. Тому правильне рішення - звернутися до професіоналів, які за 8-10 годин, поки господарі будуть зайняті на роботі, вичистять будівлю і зовні, і всередині. Прибирання будинку, ціна якої настільки лояльна, що гріх не скористатися такою пропозицією, - спеціалізація компанії «Швидко Чисто». Безкоштовний виклик менеджера дозволить точно прорахувати вартість послуг.

Довіртеся професіоналам?

Кожен успішний власник офісу знає, що чисте робоче приміщення підтримує успішний імідж самого бізнесу. Звичайно ж, працездатність співробітників буде на 30-40% вище, якщо вони будуть знаходитися в затишних і прибрав кабінетах. А ділові партнери, потенційні або постійні клієнти з великим задоволенням зачастять в охайний і чистий офіс. Прибирання офісів часто лягає на плечі прибиральниць, які змушені щодня наводити порядок на зазначеній площі. З одного боку, мати під рукою збиральний персонал зручно, але з іншого боку, сума, відведена на зарплати і придбання дорогих миючих засобів і пристосувань, в 50-60% більше, ніж якість прибирання. За ці гроші будь-яка розумна бізнесмен краще скористається послугою компанії «Швидко Чисто» під назвою прибирання офісів, ціни якої змусять назавжди відмовитися від необхідності в прибиральниці.

Чисті вікна - «родзинка» справжньої господині

Як не дивно, але чомусь вікна, вітрини і вітражі вимагають до себе особливої ​​уваги під час наведення чистоти. Адже одна неуважне рух і все - на склі красується здоровенний розлучення. Добре якщо треба вимити 3-4стандартних вікна. А якщо вони панорамні, та в кількості 8-10 штук, ще й забруднені на 70%? Миття вікон в такому випадку займе від 1 до 2 днів як мінімум. Безсумнівно, через блискучі натерті вікна навіть самий похмурий і похмурий вигляд стане набагато привабливіше і добріші. А домогтися такого результату, як ніхто краще, здатна компанія «Швидко Чисто» і її послуга миття вікон, ціна якої настільки доступна, що самостійно вимивати вікна - безглузде заняття.

Хімчистка - 100% видалення в'їдаються плям

Коли килим або будь-яка м'які меблі знаходиться в експлуатації вже більше 2-5 років, то мимоволі виникає потреба в генеральному чищенні цього предмета інтер'єру. Адже пляма може з'явитися непередбачувано. Що ж робити, коли ненавмисно пролилося вино або чай, домашній улюбленець вирішив розправитися зі своєю їжею на дивані або ковролине? Так при будь-якої побутової ситуації легко можуть постраждати текстильні речі. Звичайний пилосос, навіть найпотужніший і дорогий, не володіє силою на 100% знищити забруднення. Однак і тут «Швидко Чисто» поспішить на допомогу, адже хімчистка килимів та м'яких меблів для компанії одне з улюблених занять.

Якщо Вам необхідна допомога в будь-якому з перерахованих вище заходів, то професійні клінери компанії «Швидко Чисто» із задоволенням перекладуть Ваші турботи на свої плечі! До речі, не тільки прибирання квартир Дніпровський район зачіпає, але і весь величезний Київ.

Gредставляємо книгу

Книга про професійного прибирання

«Сезонний прибирання та організація: Як очистити і організувати свій будинок. Взимку, навесні, влітку і восени. »

Завантажити за 30 грн.
×
Написать в Telegram:
Если у вас на компьютере установлено приложение Telegram Desktop, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Telegram, найдите контакт
biznessamurai
и напишите нам.
×
Написать в WhatsApp:
Если у вас на компьютере установлено приложение WhatsApp, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
++380660050308
Установите и откройте WhatsApp, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Viber:
Если у вас на компьютере установлено приложение Viber, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
+380660050308
Установите и откройте Viber, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Skype:
Если у вас на компьютере установлен Skype, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Skype, найдите контакт
и напишите нам.
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×