Хімчистка м'яких меблів

Допоможемо за 1 місяць запустити бізнес на Хімчистці Меблів, за 3 місяці окупити всі вкладення і почати заробляти завдяки нашій технології

Детальніше про навчальному курсі:

Хімчистка М'якою Меблів бізнес з невеликими вкладеннями, який окупиться вже в перші 2 місяці.

На курсі ви дізнаєтеся Яке обладнання та Хімія необхідні для хімчистки М'яких меблів, як залучити клієнтів і не продешевіть.Почті кожен, у кого є дивани, стільці, крісла, матраци може час від часу потребуватиме глибокого чищення. Сюди входять приватні будинки, квартири, ресторани, готелі а також комерційні і громадські приміщення. Яке обладнання та Хімія необхідні для хімчистки ковроліну і м'яких меблів.

Те ж саме обладнання, яке використовується для хімчистки меблів, можна також використовувати на оббивці меблів зі шкіри, а також в автомобілях, яхтах та інших місцях, де можна знайти шкіру або ткані.Как власник бізнесу, ви можете зв'язатися з клієнтами безпосередньо або через різних підрядників, які будуть залучати вам клієнтів: постачальників рестораторів, адміністраторів в готелях, організаторів весіль, а також організаторів заходів і вечірок. Дізнайтеся, як почати свій власний бізнес по Хімчистці м'яких меблів і чи підійде він вам.

Що буде на курсі:

Блок 1:Навчання Хімчистці М'якою Меблів (відео урок, документи)

 • - різновиди тканин
 • - різновиди забруднень
 • - алгоритм прибирання
 • Домашнє завдання

Блок 2: Устаткування для хімчистки меблів (відео урок, документи)

 • - різновиди та специфіка роботи обладнання
 • - підбір обладнання під ваш бюджет
 • Домашнє завдання

Блок 3: Хімія для хімчистки меблів (відео урок, документи)

 • - навчання пятновиведенія
 • - підбір професійної хімії
 • Домашнє завдання

Блок 4: Маркетинг (відео урок, документи)

 • - основи створення Бренда компанії
 • - реклама і просування
 • - ціноутворення
 • Домашнє завдання

Додатково: Техніка безпеки, правила поведінки на об'єкті та багато іншого.

Куратор вашого навчання буде стежити за виконанням домашнього завдання до кожного уроку, які ви будете відправляти на Вайбер або Вацап. При виникненні питань по Уроку, ви зможете поспілкуватися з викладачем.

Вартість курсу: 9 940 грн

Видео отзывы наших учеников

Детальніше про курс
Подробнее о курсе

Зворотній зв'язок

Ми відповімо на Ваші питання по тел .:

‎ +38 (066) 005-03-08

Почніть бізнес по Хімчистці м'яких меблів, виконавши наступні:

Ви знайшли ідеальну бізнес-ідею і тепер готові зробити наступний крок. Відкриття бізнесу Хімчистка М'якою Меблів - це більше, ніж просто реєстрація ПП або ФОП. Ми склали це просте керівництво, щоб почати свій бізнес з чищення м'яких меблів. Ці кроки гарантують, що ваш новий бізнес добре спланований і ви знайдете хороших клієнтів.

Чіткий план необхідний для успіху підприємця. Це допоможе вам окреслити специфіку вашого бізнесу і відкрити для себе деякі невідомі.

Кілька важливих тем для розгляду:

 • Які початкові і поточні витрати?
 • Хто ваш цільової покупець?
 • Як довго ви будете беззбиткові?
 • Як ви називаєте свою послугу?

На щастя, ми провели більшу частину цих досліджень для вас.

Пройшовши Навчання Хімчистці М'якою Меблів ви станете професіоналом.

Які витрати на відкриття бізнесу з чищення м'яких меблів?

Ваші початкові витрати будуть включати в себе наступне:

Устаткування для чищення килимів і М'яких меблів, що включає в себе професійний пилосос для чищення килимів і меблів з насадками і баком для стічних вод, а також довгі шланги для подачі води

Чистячі засоби, які можуть коштувати кілька сотень доларів за першу поставку

Фургон для перевезення обладнання та, можливо, для експлуатації (на першому етапі можна скористатися послугами таксі).

Розробка веб-сайтів та / або інших засобів просування вашого бізнесу, включаючи рекламні вивіски та логотипи (подумайте про те, щоб звернутися до відділу графічного дизайну вашого найближчого університету або коледжу для талановитих студентів, які можуть створювати логотипи або створювати веб-сайти по набагато більш низькими цінами, ніж за допомогою реклами). Агентство або навіть позаштатні досвідчені дизайнери.) Сайт з просуванням вийде не більше 300 доларів.

Обладнання та витратні матеріали можуть коштувати від 700 до 1000 доларів.

Всі такі матеріали та обладнання можна придбати в інтернеті набагато дешевше на сайтах постачальників На курсі ми розповімо де і що можна купити з хорошою знижкою для наших студентів).

Які поточні витрати на хімчистку м'яких меблів?

Після того як ви спочатку придбали своє основне обладнання і автомобіль, ваші поточні витрати будуть в основному складатися з чистячих засобів, які ви знайдете у постачальників послуг з прибирання. Іншими поточними витратами будуть витрати на оплату вашої робочої сили, які будуть визначатися, принаймні частково, виходячи з переважаючою заробітної плати в вашому регіоні і бензину для ваших транспортних засобів. Ця вартість важко піддається кількісній оцінці, оскільки вона включає в себе ряд змінних: розмір, пробіг і стан автомобіля, відстань на вашому ринку, кількість робочих місць в день і так далі.

У міру зростання вашого бізнесу ви можете додавати команди, відповідні вашим зростаючим вимогам до планування. Якщо це так, вам в кінцевому підсумку доведеться інвестувати в додаткове обладнання і транспортні фургони.

Хто є цільовим ринком?

Той, хто володіє килимовим покриттям, килимами або м'якими меблями і хоче утримувати їх в чистоті, є потенційним клієнтом. Це практично кожна сім'я в вашому місті-або, більш реалістично, у вашій маркетингової області.

У той час як обсяг збирання житлових приміщень-це обсяг клієнтів, комерційні клієнти з більшою ймовірністю скористаються вашими послугами. Це тому, що у них велика прохідність, тому їх килими і оббивка швидше брудняться. А оскільки їх можливості знаходяться в полі зору громадськості, особи, які приймають рішення, більш мотивовані підтримувати свою зовнішність. Вони також з більшою ймовірністю отримають більше місця, тому одне комерційне приміщення може принести більше доходу, ніж приватний будинок середнього розміру. Ці громадські місця включають офісні будівлі, житлові будинки, торговельні центри, автосалони, церкви та інші місця поклоніння.

Як бізнес з чищення килимів і м'яких меблів заробляє гроші?

Бізнес стягує плату за прибирання з домовласників, власників бізнесу, управителів нерухомістю та інших типів клієнтів. Середня ставка становить близько 30 доларів за один диван, а власники бізнесу в цій категорії намагаються в середньому отримувати не менше 100 доларів за візит. (Фактична ставка коливається від 30 до 100 доларів)

Який прибуток може принести бізнес з чищення килимів і м'яких меблів?

Компанії з чищення килимів виставляють рахунки не менше ніж по 30 доларів за одиницю і намагаються заробляти не менше 100 доларів за виїзд на роботу. Максимальна ставка становить близько 150 доларів. З цією цифрою, якщо одна бригада може очистити 2 об'єкти, це буде близько 300 доларів в день протягом 24 робочих днів. Однак в деяких районах країни робота носить сезонний характер, тому не завжди є можливість виставити рахунок за 24 днів. Експерти очікують чистий прибуток від 50 до 150 доларів в день.

Як ви можете зробити свій бізнес більш прибутковим?

Є багато додаткових джерел, пов'язаних з бізнесом, які ви можете зробити. Таке ж обладнання і миючі засоби можна використовувати для хімчистки автомобілів, човнів і прогулянкових транспортних засобів. Подібні матеріали можна використовувати для чищення плитки і розчину, натурального каменю і навіть паркетних підлог. А оскільки ви вже знаходитесь вдома і на роботі, подумайте про розширення вашої пропозиції послуг, включивши в нього очистку повітропроводів.

Тепер треба навчитися Хімчистці покриттів М'яких меблів, щоб не зіпсувати меблі замовника.

×
Написать в Telegram:
Если у вас на компьютере установлено приложение Telegram Desktop, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Telegram, найдите контакт
biznessamurai
и напишите нам.
×
Написать в WhatsApp:
Если у вас на компьютере установлено приложение WhatsApp, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
++380660050308
Установите и откройте WhatsApp, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Viber:
Если у вас на компьютере установлено приложение Viber, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Внесите этот номер в адресную книгу своего телефона:
+380660050308
Установите и откройте Viber, найдите созданный контакт и напишите нам.
×
Написать в Skype:
Если у вас на компьютере установлен Skype, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Установите и откройте Skype, найдите контакт
и напишите нам.
×
Написать в Apple чат:
Если у вас компьютер или устройство от Apple, то просто перейдите по этой ссылке и напишите нам.
Альтернативный способ:
Перейдите на наш сайт с любого устройства от Apple и кликните на данную иконку, чтобы начать чат.
×